Nešiojamų kompiuterių maitinimo / krovimo lizdų remontas

Daugelis nešiojamų kompiuterių nepasižymi labai tvirta konstrukcija, o dėl intensyvaus naudojimo neretai fiziškai susidėvi ar sulūžta įvairios laptopų jungtys, o dažnai išlūžta ir kompiuterio ekraną laikantys vyriai. Jei sulūžo Jūsų kompiuterio USB, HDMI ar maitinimo lizdas, nenusiminkite, išmesti kompiuterio dar nereikia. Mes taisome sulaužytas jungtis ir lizdus, keičiame ekrano vyrius ir remontuojame ir keičiame sulūžusius korpusus. Jei abejojate ar beverta kompiuterį taisyti kreipkitės- įvertinsime kompiuterio būklę, ir nustatysime kompiuterio remonto kainą prieš jį taisydami.

Keletas požymių, kad laikas keisti maitinimo lizdą:

  • Nešiojamas kompiuteris išsijungia, kai sujuda įkroviklio laido kištukas.
  • Nešiojamas kompiuteris neįsijungia, kai baterija atjungta ir pajungtas įkroviklio laidas.
  • Kompiuterio baterijos LED indikatorius nerodo krovimo.
  • Baterija nepasikrauna.
  • Planšetinis / telefonas neisijungia.
  • Planšetinis / telefonas pajungus krovimo laidą nerodo krovimo simbolio.
  • Planšetinio / telefono  krovimo lizdas kliba.

Esant bet kokiam iš nurodytų požymių, reikia pilnai išrinkti kompiuterį, pakeisti sugedusį maitinimo lizdą, patikrinti visus maitinimo sistemos komponentus. Sutvarkius gedimą, pagrindinė plokštė yra testuojama, matuojamos įtampos, kad jos atitiktų reikiamus reikalavimus. Tik įsitikinus, kad kompiuteris veikia nepriekaištingai jis yra surenkamas, įstatoma kompiuterio baterija. Kompiuteris antrą kartą testuojamas jau su įdėta kompiuterio baterija, stebima ar ji yra kraunama tinkamai.

Yra kompiuterių modelių, kuriuose maitinimo lizdas neįlituotas į pagrindinę plokštę, o jungiasi prie jos laidais. Tokiu atveju remontas yra paprastesnis ir kainuoja mažiau.

Linkime Jums išvengti tokių gedimų, o sugedus įrenginiui maloniai kviečiame apsilankyti.